3 черв. 2022

Свято Останнього дзвоника

У Великокрушлинецькій гімназії 3 червня пролунав останній дзвінок. Війна внесла свої корективи у кожен аспект життя українців. Гімназія не стала винятком. Цьогоріч зібратися усім разом на шкільній лінійці як учням з батьками, так і педагогам не вдалося. Однак краяни придумали доволі оригінальний спосіб привітати усіх із закінченням ще одного навчального року – у форматі відеопривітань.
16 лют. 2022

Патріотичний фестиваль ім.М.Шимка

16 лютого у Вінницькому міському палаці дітей та юнацтва імені Лялі Ратушної пройшов Патріотичний фестиваль імені Героя України Максима Шимка
23 груд. 2021

Новорічне свято

Зимові свята люблять і діти, і дорослі. Але з особливим нетерпінням всі чекають Нового Року. Бо саме з цього часу ми всі знову починаємо вірити в казку, сподіваємося на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадуємо бажання. А ще чекаємо подарунків, веселого настрою, а головне – дива. А Новий рік - це свято, коли дива трапляються кожну секунду.
21 лист. 2021

День Гідності та Свободи

День Гідності та Свободи в гімназії відзначили заходами, що нагадали про події, які назавжди залишились в пам’яті українців. 21 листопада – день, коли в Україні почалися дві революції: Помаранчева (2004 р.) та Революція гідності (2013 р.).
15 лист. 2021

Місяць кібербезпеки

Відповідно до Стратегії кібербезпеки України затвердженої Указом Президента України від 26 серпня 2021 року №447/2021, на виконання наказу департаменту освіти Вінницької міської ради №479 від 01.10.2021р, наказу по закладу «Про проведення Місяця кібербезпеки» № від 02.10.2021р., з метою удосконалення організаційної та практичної роботи з питань безпеки дітей та учнівської молоді в Інтернеті, свідомого та дбайливого ставлення до захисту персональних даних під час електронної комунікації, збереження власного здоров’я та здоров’я інших учасників освітнього процесу, підняття рівня інформаційно-просвітницької роботи з питань кібербезпеки та поширення знань про безпечне, відповідальне і позитивне використання цифрових технологій для дітей та молоді у КЗ «Великокрушлинецька гімназія» було проведено Місяць кібербезпеки11.10.2021 р. по 15.11.2021 р.
11 лист. 2021

Декадник толерантності

В рамках Декадника толерантності для учнів Великокрушлинецької гімназії було проведено ряд цікавих заходів, метою яких було ознайомити учнів з поняттям « толерантність», виявити основні риси толерантності, формувати правильне уявлення щодо толерантної поведінки. Виховувати почуття поваги один до одного, до звичаїв, традицій, культури різних народів, виховувати комунікативну культуру спілкування та взаєморозуміння. Продовжити формування толерантного ставлення однокласників між собою
9 лист. 2021

День української писемності

9 листопада до Дня української писемності було проведено квест "Мова рідна - наш скарб"Під час проведення квесту учні дізналися багато цікавого, продемонстрували свої знання,ь вміння, навички ,і звісно ж, отримали позитивні емоції від гри
12 жовт. 2021

"Козацька держава - наша гордість і слава!"

З метою розвитку фізичних якостей школярів, виховання моралі, естетичних якостей, почуття патріотизму, сприяння створенню міцного класного колективу в гімназії було проведено виховний захід "Козацька держава - наша гордість і слава!"
8 жовт. 2021

Патріотичний марафон

З 04.10 по 08.10.2021р. в гімназії проходив патріотичний марафон. Його присвячено Дню українського Козацтва та Дню захисників та захисниць України.. В межах марафону учні брали участь в майстер-класі по виготовленню оберегів «Янгол-охоронець», вікторині історично-патріотичного характеру «Великий полковник – Іван Богун», благодійній акції по збору солодощів для воїнів, які захищають Україну на Сході.
23 вер. 2021

Зустріч з учасниками АТО: "Дай, Боже сили нашим солдатам!

23 вересня 2021 року у Великокрушлинецькій гімназії, з метою виховання в учнів патріотизму, шанобливого ставлення до рідної країни, гордості за наших захисників відбулася зустріч з учасниками АТО, героями-односельцями Куціром Пилипом Васильовичем та Чумаком В’ячиславом Юрієвичем. Це люди сильної волі, міцного характеру, впевнені в собі, справжні патріоти України.