Свято Останнього дзвоника

3 черв. 2022
У Великокрушлинецькій гімназії 3 червня пролунав останній дзвінок. Війна внесла свої корективи у кожен аспект життя українців. Гімназія не стала винятком. Цьогоріч зібратися усім разом на шкільній лінійці як учням з батьками, так і педагогам не вдалося. Однак краяни придумали доволі оригінальний спосіб привітати усіх із закінченням ще одного навчального року – у форматі відеопривітань.

Попри все у гімназії пролунав останній дзвоник. Учням він оголосив про початок літніх канікул, а от випускникам – про старт дорослого життя.Вітаємо учнів, вчителів та батьків із закінченням цього непростого навчального року. Бажаємо безпечних канікул та довгоочікуваних радісних зустрічей у колі усіх рідних та друзів! Віримо у ПЕРЕМОГУ і надіємось на те, що у вересні свято Першого дзвоника збере усіх на подвір’ї школи!