5 січ. 2021

Засідання пелагогічної ради

Навчання впродовж життя – одна з найважливіших компетентностей сучасної людини. Навіть більше – це одна з глобальних цілей сталого розвитку, затверджених у 2015 році на саміті ООН. А ще постійний саморозвиток і підвищення кваліфікації є важливою складовою професійного життя педагога.  Упродовж останніх років в Україні було розроблено та запроваджено нову систему підвищення кваліфікації, яка передбачає серйозне розширення можливостей для самовдосконалення та розвитку педагогічної майстерності вчителів.
21 груд. 2020

Новоріче свято

До свята Нового року та Різдва Христового у закладі були проведені свята, розваги, майстер – класи, акції спрямовані на створення новорічного настрою та для привітання дітей з прийдешніми святами
16 лист. 2020

День Толерантності

У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності (16 листопада) та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, задля розвитку толерантних відносин між учасниками навчально-виховного процесу у нашій школі стартував День толерантності.
12 жовт. 2020

День захисника́ Украї́ни

День захисника́ Украї́ни — свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва. З 2015 року є державним святом.
5 жовт. 2020

Тиждень мод

У наших нушівців пройшов тиждень моди під гаслом : «Що означає бути модним?» .
2 жовт. 2020

Тематичний тиждень "Подорожуємо Україною"

Тематичний тижень «Подорожуємо Україною» пройшов у нашій школі на початку жовтня.
14 вер. 2020

Урок НУШ "Я досліджую світ"

Досліди та експерименти – чудова нагода навчити дітей критично мислити і вирішувати проблеми (не тільки наукові).
1 вер. 2020

Свято Першого Дзвоника

1 вересня, переспівами першого дзвоника, барвами осінніх квітів, усмішками вчителів, святковою атмосферою, та свіжістю оновлених класів зустрічав своїх першокласників Великокрушлинецький НВК.
1 вер. 2020

День Знань

1 вересня 2020 року є дуже незвичним для учнів та вчителів, адже вперше школа розпочала навчання в умовах пандемії. Проте свою радість чи сум від початку навчання учні не можуть приховати.
1 черв. 2020

День захисту дітей

З Днем захисту дітей! Нехай наші діти якомога довше залишаються дітьми. Безтурботними, веселими, радісними. Хочеться побажати, щоб кожна дитина була здоровою і оточеною турботою батьків. Нехай небо над головою завжди буде мирним, а кожен новий день — добрим і цікавим. А батькам бажаємо терпіння, доброти і ніж...