Зустріч з учасниками АТО: "Дай, Боже сили нашим солдатам!

23 вер. 2021
23 вересня 2021 року у Великокрушлинецькій гімназії, з метою виховання в учнів патріотизму, шанобливого ставлення до рідної країни, гордості за наших захисників відбулася зустріч з учасниками АТО, героями-односельцями Куціром Пилипом Васильовичем та Чумаком В’ячиславом Юрієвичем. Це люди сильної волі, міцного характеру, впевнені в собі, справжні патріоти України.

23 вересня  2021 року у Великокрушлинецькій гімназії, з  метою виховання в учнів патріотизму, шанобливого ставлення до рідної країни, гордості за наших захисників відбулася зустріч з учасниками АТО, героями-односельцями Куціром Пилипом Васильовичем та Чумаком В’ячиславом Юрієвичем. Це люди сильної волі, міцного характеру, впевнені в собі, справжні патріоти України.

Зі словами подяки і гордості за наших земляків виступила директор гімназії С.В,Громова.

Учні гімназії під керівництвом педагога-організатора Сороки А.І. підготували  виховний захід «Дай, Боже, сили нашим солдатам!» та відео-презентацію «СЛАВА НАШИМ ГЕРОЯМ». Під час виховного заходу всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять  загиблих воїнів.

З великим зацікавленням та занепокоєнням школярі слухали розповіді українських  воїнів. Учні задавали багато питань про умови «існування» в місцях бойових дій, чи носять бійці обереги подаровані дітьми, а головне про те, коли закінчиться війна? Бійці  поділилися враженнями від пережитого, закликали  молодь виховувати патріотизм у серці ще зі шкільної парти та вірити у перемогу.

В кінці зустрічі школярі висловили подяку за мирне небо над головою та відвагу і самопожертву у боях за цілісність та незалежність нашої держави,

Дякуємо Богу за те, що наші герої повернулися живими, і просимо, щоб і надалі захистив усіх, хто зараз перебуває на передовій.