21 лют. 2020

21 лютого - День рідної мови

21 лютого Великокрушлинецький НВК святкував День рідної мови. Свято проходило під девізом: "Найбільше і найдорожче добро в кожного народу - це його мова."(Тарас Мирний)
22 січ. 2020

Флешмоб до Дня Соборності України

22 січня у Великокрушлинецькому НВК, учнями школи було проведено флешмоб до Дня Соборності України "Славетна мить, що об'єднала Україну.
22 січ. 2020

Літераткрно-музична композиція історичного характеру до Дня Соборності України "Славетна мить, що об'єднала Україну"

Ми пишаємось, що ми - українці, а наша Вітчизна - Україна, земля з багатовіковою історією, мальовничою природою, чарівною піснею, працелюбними й талановитими людьми. Ми горді зватися українцями.. До Дня Соборності України було проведено літературно-музичну композицію історичного характеру "Славетна мить, що об'єднала Україну"
11 січ. 2020

Засідання педагогічної ради на тему "Виховання дітей та учнівської молоді в умовах нових стандартів освіти"

11 січня 2020р. відбулося засідання педагогічної ради на тему "Виховання дітей та учнівської молоді в умовах нових стандартів освіти"
10 січ. 2020

Педагогічні читання на тему ""Ідеї самопізнання у вигляді виховання і загальнолюдського виховання, загальнолюдської освіти у педагогічній спадщині М.Пирогова.

10 січня 2020р. на базі музею-садиби М.Пирогова відбулися педагогічні читання на тему ""Ідеї самопізнання у вигляді виховання і загальнолюдського виховання, загальнолюдської освіти у педагогічній спадщині М.Пирогова. Педагогічні читання було проведено спільно з учителями Стадницької ЗОШ І-ІІст.
28 груд. 2019

Бал-маскарад "Новорічне диво"

28 грудня 2019р.у Великокрушлинецькому НВК відбувся бал-маскарад "Новорічне диво"для учнів старших класів та новорічна вистава-мюзікл "Казка різдвяного Ангелика"-для учнів 1-4 класів
19 груд. 2019

Свято Миколая вже прийшло до нас

19 грудня 2019р. у Великокрушлинецькому НВК учнями 3-4 класів було проведено свято Миколая.Щороку приходщить він у кожну господу з миром і дарунками. Для маленьких стає чарівною казкою, коли невидимо зявляється вночі і кладе під подушку такі бажані гостинці. Наслідуймо добро і вчинки Миколая. Нехай це свято стане для нас сваятом Милосерддя, святом Доброти, Прощення, Любові до ближніх .
13 груд. 2019

Тренінгове заняття на тему "Папір, пластик, скло чи все одно?"

13 грудня головою учнівського самоврядування Великокрушлинецького НВК Войтовим Андрієм було проведено тренінгове заняття "Папір, пластик, скло чи все одно? "
6 груд. 2019

Всеукраїнський етап Міжнародного чемпіонату з розв’язування логічних математичних задач

11 учнів Великокрушлинецького НВК прийняли участь у Всеукраїнськомум етапі Міжнародного чемпіонату з розв’язування логічних математичних задач