21 вер. 2021

Всесвітній день миру

Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба на сході країни. І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина. Мир не означає програти війну, мир – це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку і спокою в країні.
10 вер. 2021

З 06 по 10 вересня 2021р в гімназії було проведено Олімпійський тиждень
1 вер. 2021

Свято Першого дзвоника

1 вересня у школі традиційно, по-родинному пройшло свято Першого дзвоника, який сповістив учнів, батьків та вчителів про початок нового навчального року.
10 черв. 2021

Звіт директора КЗ "Великокрушлинецька гімназія"перед громадськістю

10 червня 2021р., в приміщенні Великокрушлинецької гімназії, відбувся звіт директора гімназії Громової С.В. за 2020-2021н.р перед громадськістю.
1 черв. 2021

День захисту дітей

Сьгодні в нашому закладі і, керівником гуртка "Дитяча студія МІКС" було проведено чудове свято дитинства - "Конкурсно-розважальну програму" до Дня захисту дітей. Діти позмагалися в різних конкурсах, потанцювали, змогли проявити свої таланти та отримали багато позитивних емоцій.
20 трав. 2021

День вишиванки

З метою ознайомлення учнів з традиціями рідного краю, розширення уявлення про вишиванку, як вид мистецтва, про її значення у житті українців;виховування любові до національних традицій, до краси і гармонії навколишнього світу; поваги до старшого покоління, шанобливого ставлення до людей праці; почуття національної гордості; сприяння розвитку естетичного смаку та творчого мислення в навчальному закладі було проведено ряд цікавих заходів.
7 трав. 2021

Виховна година в 9класі "Не згасити памяті вогонь..."

«Тільки той, хто пям’ятає минуле, вартий майбутнього”. Такими словами розпочалась виховна година "Не згасити памяті вогонь.." Під час виховної години учні поглибили знання про героїчне минуле нашого народу, виховували почуття патріотизму, мужності, любові до Батьківщини, вшанували хвилиною мовчання пям’ять загиблих у Другій світовій війні.
23 квіт. 2021

Тиждень знань безпеки життєдіяльності

На виконання наказу Департаменту освіти Вінницької міської ради № 151 від 02.04.2021 р. «Про проведення Тижня знань безпеки життєдіяльності в закладах загальної середньої освіти» у комунальному закладі «Велико-крушлинецька гімназія Вінницького району Вінницької області» з 19.04. по 23.04. 2021 року було проведено Тиждень знань безпеки життєдіяльності
22 квіт. 2021

Дистанційна виховна година "Памятаємо, шануємо, бережемо"

Про важливі речі хотілося б спілкуватися вживу, дивитися в очі одне одному, чути голоси та бачити емоції. Але в умовах дистанційного навчання, сподіваючись на силу відеоматеріалів , хотілося б донести до учнів гіркоту трагедії, що сталася 35 років тому назад у Чорнобилі та ставлячи запитання про висновки, які маємо зробити з тих жахливих подій, спонукати дітей замислитися про відповідальність, про наслідки необережного та подекуди злочинного ставлення до природи, довкілля, у майбутньому.
9 лют. 2021

День безпечного Інтенрнету

«Безпечний Інтернет та соціальні мережі» під такою назвою з було проведено виховні заходи в КЗ "Великокрушлинецька гімназія" до Дня безпечного Інтернету, з метою розширити й поглибити знання про безпечний Інтернет та соціальні мережі, сприяти обізнаності учнів про небезпеки, які існують в Інтернеті та соціальних мережах і про шляхи їх подолання, мотивувати поширювати цю інформацію у своєму середовищі, розвивати уважність, спостережливість, мовленнєві навики, пам’ять, виховувати любов до родини, навколишнього світу, етичне спілкування між товаришами, дорослими, молодшими друзями.