День української писемності

9 лист. 2021
9 листопада до Дня української писемності було проведено квест "Мова рідна - наш скарб"Під час проведення квесту учні дізналися багато цікавого, продемонстрували свої знання,ь вміння, навички ,і звісно ж, отримали позитивні емоції від гри

Щорічно, починаючи з 1997 року, 9листопада в Україні відзначається День писемності та мови, на честь вшанування пам`яті Преподобного Нестора Літописця.

Цей день для учнів Великоурушлинецької гімназії  розпочався з перегляду відеофільму «День української писемності та мови», виставки учнівських робіт та виразного читання поезій про рідну мову.

Об 11 годині учні та педагоги приєдналися до написання Радіодиктанту.

Потім дві команди учнів 5-9 класів «Мовознавуці» та «Літератори» стали учасниками інтелектуальної гри-квесту  знавців української мови «Мово рідна - наш скарб». Весело та жваво проходили конкурси «Граматичний турнір», «Мовне асорті», «Редактор», «Цікавий наголос», «Фразеологічна сторінка» та інші. Найактивнішими були капітани команд, учні 9 класу: Сорока Наталя, Сікорський Дмитро,  Дзюба Аліна та Щур Анастасія, Юрченко Катерина, Пукало Ангеліна, Кузьменко Ольгя, Войтов Давид (7 клас), Копиця Аліна, Сікорський Денис, Білаш Владислав (6 клас), Мацюк Наталія, Довголенко Вадим, Лопушляк Ліза (5клас).

Перемогла команда "Мовознавці"., яка набрала найбільшу кількість балів. Під час проведення квесту учні дізналися багато цікавого, продемонстрували свої знання,ь вміння, навички ,і звісно ж, отримали  позитивні емоції від гри

Ініціаторами та кураторами квесту  стали  педагог організатор Сорока Антоніна Іванівна та учитель української мови та літератури Цвігун Надія Борисівна.