20 лист. 2023

Всесвітній день боротьби з цукровим діабетом

14 листопада відзначається Всесвітній день боротьби з цукровим діабетом
17 жовт. 2023

Акція "Я знаю свої права та обов'язки"

Права дитини – це права людини. Це права, які поширюються на всіх, незалежно від віку, статі, національності чи інших ознак. Тому дитина має переважно ті самі права, що й дорослі. Діти різного віку та статі мають різні інтереси та потреби. Але, не зважаючи на відмінності, вони мають рівні права. Крім прав, діти мають і обов’язки, як і дорослі члени суспільства.
12 жовт. 2023

Тиждень протипожежної безпеки

З 02.10.2023 по 06.10.2023 в нашому закладі проходив Тижневик протипожежних заходів Завданням цього тижня було поглибити поінформованість та знання учнів про пожежну безпеку та енергозбереження, навичок обережного поводження з вогнем, правильної поведінки під час пожежі, виховання у дітей розуміння важких наслідків з причин порушення Правил пожежної безпеки.
27 вер. 2023

Акція "Я донатом ЗСУ, радість вчителю несу"

Шановні батьки, це не секрет, що є така традиція в українських школах - вітати вчителів з Днем учителя. Але цьогоріч все змінилося. Вчителі нашої гімназії пропонують учням та батькам взяти участь в акції "Я донатом ЗСУ радість вчителю несу". В гімназії буде організовано скриньку для добровільних пожертв. Зібрані кошти ми плануємо передати воїну з нашого села, який потребує протезування
27 вер. 2023

День Учителя

Прекрасної осені в кожну школу приходить учительське свято. Це час, коли шелестить падолист і снує у полі мереживо бабиного літа, перед вікнами будинків пломеніють чорнобривці, жоржини та айстри, немов дарують весь жар своєї любові нашим вчителям.
21 вер. 2023

Міжнародний день Миру

Мир - головна цінність для будь-якої людини. Захищати його ідеали, зміцнювати дружні відносини між державами, спільними зусиллями працювати для досягнення миру в усьому світі - основні принципи, якими керувалася ООН, заснувавши це свято. День миру був заснований 30 листопада 1981 року і протягом 20 років відзначався в день відкриття сесії ООН кожен третій вівторок вересня.З нагоди Дня миру у школі пройшли тематичні заходи. День розпочався флешмобом «Голуб миру», який підготували учні 3-9
8 вер. 2023

День фізичної культури і спорту

Свято День фізичної культури і спорту в Україні відзначається в другу суботу вересня. Офіційно засновано в 1994 році. Це свято здорового способу життя і радості, що виникає при використанні корисної фізичної діяльності.З метою пропаганди здорового способу життя з 11.09. по 15.09.2023 року в закладі проводився Тиждень фізичної культури і спорту, який був присвячений темі: «Здоров'я кожної людини – це його багатство»
1 вер. 2023

Свято Першого Дзвоника

День знань – це завжди тепле, по-особливому бентежне свято для всіх, хто приходить вчиться, отримувати нові й нові знання. Всі ми колись першокласниками прийшли до дверей школи з новими ранцями за плечима, букетами в руках і хвилюванням у грудях! Яким же нескінченним здавалася нам шкільна дорога, і ось ми вже відучившись в школі, самі стали вчителями й тепер зустрічаємо вас, хлопці та дівчата, щоб всі свої знання передати вам, щоб ви стали гідними людьми, отримали освіту, вибрали професію до душі. Вчіться, освоюйте та осягайте нові науки! Ви – наше майбутнє! З 1 вересня!
14 черв. 2023

Звіт директора Комунального закладу "Великокрушлинецька гімназія Вінницького району Вінницької області" за 2022-2023н.р.

14 червня 2023р. відбувся звіт директора Комунального закладу "Великокрушлинецька гімназія Вінницького району Вінницької області" за 2022-2023н.р. Директор закладу звітувала про свою діяльність перед педагогічним колективом та громадськістю щодо підвищення рівня організації навчально-виховного процесу у навчальному закладі та ужиті заходи щодо зміцнення та модернізації матеріальної інфраструктури школи, залучення додаткових джерел фінансування та їх використання, ужиті заходи щодо забезпечення закладу кваліфікованими педагогічними кадрами, залучення педагогічної та батьківської громадськості, співпрацю з громадськими організаціями. Оцінили діяльності керівника школи як задовільну, шляхом таємного голосування.
18 трав. 2023

Тиждень сімейних цінностей

Родина для кожного з нас – найцінніший скарб. Саме в сім’ї відбувається виховання дитини. Від батьків діти пізнають перші життєві істини, наслідують зразки поведінки, вчаться оцінювати різні події, набувають досвіду стосунків з іншими людьми. Метою заходу було розкриття важливості родини у житті кожної людини, адже вона зігріває нас маминою піснею, батьковим напуттям, бабусиними казками. У нашій школі проходив “Тиждень сімейних цінностей” присвячений Міжнародному дню сім’ї що відзначається 15 травня.