18 трав. 2023

День вишиванки

Встає над світом щире сонце вранці І землю гріє променем ясним. А я іду по світу в вишиванці. Я – українець і горджуся цим! Зі святом, з Днем вишиванки! Українські традиції – одні з найкрасивіших у світі. І в наших з вами силах поширити їх, розповісти про них всьому світові. Одягайте свої вишиванки та нехай весь світ побачить, як прекрасна наша Україна і її символи!
15 трав. 2023

День Матері

Сьогодні найчудовіше і найдобріше свято на Землі – День матері! З нагоди свята учні другого класу вітають своїх найрідніших матусь і всіх, хто носить це почесне звання. Нехай ростуть ваші діти гідно і стають гордістю для вас, нехай славлять свій рід і рідну землю! Щастя і добра вам , благополуччя і чудового настрою, міцного здоров’я і світлого натхнення.
26 квіт. 2023

"Чорнобиль - наш біль"

26 квітня Україна шанує героїчний подвиг ліквідаторів аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Шановні ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС! Завдяки Вашій рішучості і професійній підготовці ланцюгова реакція смерті була зупинена. Низький уклін і найтепліші слова вдячності Вам, дорогі герої-ліквідатори, за сміливість, мужність і відвагу. Ваш подвиг назавжди служитиме прикладом для кожного з нас, буде прикладом самовідданого виконання обов'язку. На жаль з кожним роком стає менше і менше тих, хто ризикуючи життям і здоров'ям, рятував світ від атомного лиха. Світла і вічна пам'ять ліквідаторам, які віддали своє життя заради порятунку нашої землі від страшної техногенної аварії. Для нас Ви є прикладом героїзму, самовідданості і патріотизму. Бажаємо усім Вам міцного здоров'я, миру, добра і довгих щасливих років життя.
10 бер. 2023

Наш Тарас -ПРОРОК, його слова - БЕЗСМЕРТНІ

Сьогодні наша Великокрушлинецька гімназія промовляє вустами ВЕЛИКОГО КОБЗАРЯ, геніального сина українського народу - Тараса Григоровича Шевченка. Наш Тарас - ПРОРОК, його слова - БЕЗСМЕРТНІ!!!
8 бер. 2023

Свято Весни

Милі пані, учнівський колектив КЗ «Великокрушлинецька гімназія» щиро вітає Вас зі святом весни та краси! Залишайтеся такими ж променистими та чарівними жінками, справжніми еталонами краси та чарівності. Будьте щасливі вдома, на роботі, бажаємо Вам благополуччя та сімейного затишку, а також успіхів у всіх починаннях. Здоров'я та душевної рівноваги, посмішок та сонячних днів.
21 лют. 2023

Міжнародний день рідної мови

21 лютого всі народи планети відзначають Міжнародний день рідної мови. У кожного вона своя. У нас - українська! Милозвучна, багата, зачаровує могутніми хвилями своїх лексиконів, переливається барвистими словами- самоцвітами. Учні Великокрушлинецької гімназії поринули в чарівний світ рідного слова! Любімо, вивчаймо й бережімо Українську Мову!!!
20 лют. 2023

Тиха акція "Ангели пам'яті"

20 лютого по всій Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні – знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України. У КЗ «Великокрушлинецька гімназія» також відбулися заходи щодо вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні. Учні 3-4 класів з своїм класним керівником дивилися фільм присвячений «Революції Гідності». Класними керівниками 5-8 класів було проведено: виховну годину «Герої не вмирають!» (5клас), годину пам’яті «Пам’ятай: ти нащадок Героїв!»(6 клас), тематичний урок історії «Небесна Сотня – перші герої російсько-української війни» (8клас), присвячені подвигу Героїв Небесної Сотні, а також щорічну тиху акцію «Ангели пам’яті». 20 лютого 2023року о 12 годині учні долучились до проведенння Тихої акції «Ангели Пам’яті» із вшанування Героїв Небесної Сотні та розмістили ангелів на дереві, що росте на шкільному подвір’ї. Хоча дощі, сніги, вітри розмивають ангелів, і вони зникають з дерев, але лишаються у нашій пам’яті.
17 лют. 2023

Всесвітній день спонтанного прояву доброти

17 лютого у світі відзначається Всесвітній день спонтанного прояву доброти. Учні школи теж в цей день говорили про чесноту, без якої світ став би жорстоким – добро, доброту, добрі вчинки, милосердя. Діти пояснювали, щоб добро могло поселитися у серцях, його потрібно туди впустити. В. Сухомлинський писав: «Інженером можна стати за п’ять років, учитися ж на людину треба все життя» - і закликав: «Виховай у собі людську душу!» Наша школа – маленька сім’я. Хочеться, щоб у нашій сім’ї завжди панували добро, взаємоповага, не було сварок, лихослів’я, щоб наша школа завжди була територією Добра.
10 лют. 2023

Інформаційний марафон «Дбаємо про фізичне здоров’я та психологічний імунітет»

В рамках інформаційного марафону «Дбаємо про фізичне здоров’я та психологічний імунітет» з учнями 2 класу проведено тематичне заняття з використанням інтерактивних ігор.
29 груд. 2022

З Новим 2023 роком!!!

Новий рік — свято, на яке чекають і дорослі, і діти. Хоча сьогодні через війну святкового настрою практично немає та надія на світле майбутнє і здійснення бажань все-таки жевріє в душі кожного українця. Ми радо вітаємо з наближенням свята Вінницького міського голову Моргунова С.А., місцевих фермерів Юрченка Івана Олексійовича, Невмиваку Василя Леонідовича та керівництво Михайлівського ТАС АГРО. Зичимо щастя, здоров’я вам та вашим родинам. Нехай все найпрекрасніше буде завжди поруч. Щиро дякуємо меценатам за чудові новорічні подарунки для наших школярів.