31 жовт. 2019

Засідання педагогічної ради

31 жовтня 2019р у Великокрушлинецькому НВК відбулося засідання педагогічної ради на тему "Від іміджу школи до школи-бренду"
18 жовт. 2019

Свято Урожаю

18 жовтня у Великокрушлинецькому НВК відбуллося Свято урожаю.За народним переказом, Осінь – старша дочка Сонця, вона останньою залишила батьківський дім і стала на Землі четвертою порою року. Посилаючи Осінь на Землю, Сонце сказало їй: « Забирай все моє багатство, віддаю тобі все моє золото. Будь щедрою, і люди полюблять тебе». І Осінь, як ви бачите, виконує наказ Сонця і щороку дарує нам щедрі дарунки полів і садів, чарує нас своїм осіннім золотом.
4 жовт. 2019

Свято "Ми даруємо Вам тепло своїх сердець", до Дня учителя

Існує притча. Коли народжується дитина, Господь благословляє її у білий світ своєю рукою. Покладе на голову – мудрою буде, на серце – милосердною, на руки – майстром слова та діла. А цій людині Господь одночасно поклав свою руку на голову, серце, руки. Ім’я цій людині – ВЧИТЕЛЬ.
1 вер. 2019

День Знань

1 вересня 2019р. у Великокрушлинецькому НВК відбулося свято Першого дзвоника. Відкрилася перша сторінка шкільного життя для нових мешканців Країни Знань - першокласників
21 лют. 2019

Свято до Міжнародного дня рідної мови

21 лютого 2019р. у Великокрушлинецькому НВК було проведено свято до Міжнародного дня рідної мови "О мово рідна, золота колиско...!"
7 лют. 2019

Гра "Хто зверху?"

6 лютого 2019р. у Великокрушлинецькому НВК було проведено інтелектуальну гру "Хто зверху?
1 груд. 2018

150 -літній ювілей школи

1 грудня 2018р. у Великокрушлинецькому НВК відбулося святкування 150-літнього ювілею школи
9 лист. 2018