Патріотичний марафон

8 жовт. 2021
З 04.10 по 08.10.2021р. в гімназії проходив патріотичний марафон. Його присвячено Дню українського Козацтва та Дню захисників та захисниць України.. В межах марафону учні брали участь в майстер-класі по виготовленню оберегів «Янгол-охоронець», вікторині історично-патріотичного характеру «Великий полковник – Іван Богун», благодійній акції по збору солодощів для воїнів, які захищають Україну на Сході.

Протягом двох тижнів в гімназії проходив патріотичний марафон. Його присвячують Дню українського Козацтва та Дню захисників та захисниць України..

В межах марафону учні брали участь в майстер-класі по виготовленню оберегів «Янгол-охоронець», вікторині історично-патріотичного характеру «Великий полковник – Іван Богун», благодійній акції по збору солодощів.

Учні 2-9 класів долучились до благодійної акції «Діти – янголи миру». Кожен виготовив оберіг з фетру, що має назву «Янгол-охоронець». Було виготовлено 65 янголів-оберегів. Учні гімназії зібрали солодощі для військових, які захищають Україну на Сході.(3 ящика, 20кг) . Виготовлені вироби та солодощі передали військовослужбовцям на Схід.

Мета такого марафону - підтримати українських військових та привітати їх з Днем захисників та захисниць України, підвищити рівень патріотизму серед учнівської громади, сприяти розвитку творчих здібностей та умінь, залучити школярів до активної громадської діяльності.