11 груд. 2022

Благодійний освітній проект FlowersSchool

Благодійний освітній проєкт Flowers4school за ініціативи асоціації квіткових виробників Нідерландів та України, який спрямований на озеленення українських шкіл.КЗ «Великокрушлинецька гімназія » стала учасником проєкту Flowers4school та отримала колекцію з 500 цибулин тюльпанів, нарцисів, гіацинтів, крокусів, а також всі необхідні рекомендації для висадки рослин. І хоча погодні умови були не надто сприятливими, нам все ж таки вдалося реалізувати даний проєкт. Діти висадили квіти на шкільній клумбі, яку допомогли створити працівники школи, учителі та місцевий фермер Юрченко Іван Олексійович. Упевнені, що ніщо не померзне, бо висаджували квіти з любов’ю, надією та вірою.
10 груд. 2022

Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства"

З метою попередження проявів жорстокості та насилля популяризації правової освіти серед учнівської молоді, привернення уваги громадськості до проблем насильства в сім’ї, забезпечення рівних прав жінок та чоловіків, з учнями КЗ "Великокрушлинецька гімназія"з 25 листопада по 10 грудня проведено, в дистанційному режимі, Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Актуальність проблеми полягає у тому, що одним із показників духовного розвитку та соціальної зрілості суспільства є ставлення до дітей. Ця акція підтримується міжнародною спільнотою з 1991 року. Вона охоплює наступні важливі дати: 25 листопада ‒ Міжнародний день боротьби із насильством щодо жінок, 1 грудня ‒ Всесвітній день боротьби зі СНІДом,
7 груд. 2022

Флешмоб "Вічний дарунок - хустина квітчаста"

В рамках відзначення Дня української хустки, 7 грудня, учениці КЗ «Великокрушлинецька гімназія» взяли участь у флешмобі «Вічний дарунок – хустина квітчаста». Свято української хустки сприяє збереженню та відродженню українських традицій. Краса в хустині нашій споконвічна, Як і душа, що з піснею жила. Бо в українок і душа лірична, У ній багато сонця і тепла.
21 лист. 2022

Україно, учні другого класу вітають тебе з Днем Гідності та Свободи!
16 лист. 2022

Декадник толерантності

У період з 07.11.2022 р. по 16.11.2022 з учнями 2 класу проведений декадник толерантності. З метою просвітницької роботи серед учасників навчально-виховного процесу в перший день декадника для учнів проведене розвивальне заняття «Знайомимося з поняттям толерантність». Під час цього заняття учні ознайомилися з поняттями «толерантність», «толерантна особистість»; значенням толерантності в житті людей, аналізували життєві ситуації, засвоїли навички толерантної поведінки; навчилися оволодівати мистецтвом спілкування та навичками взаємодопомоги; розвивали вміння спілкуватися, вміння слухати і бути почутим, сприймати і розуміти один одного, а також почуття іншої людини.
13 жовт. 2022

День українського козацтва

З метою формування в учнівської молоді національної свідомості, належності до рідної землі та її історії, виховання поваги до людей, що боролися за свободу та незалежність українського народу, популяризації традицій та звичаїв українського козацтва, в рамках проведення Патріотичного марафону з нагоди Дня захисників та захисниць України, учні 8 класу КЗ "Великокрушлинецька гімназія" прийняли участь у інфо-акції "Козацтво - слава України!"(інформаційні онлайн-постери) #Козацтво_слава_України
12 жовт. 2022

Козацтво слава України

2 жовт. 2022

День Учителя

Дорогі учтителі КЗ "Великокрушлинецька гімназія", ваші вдячні учні щиро вітають Вас з професійним святом – Днем працівника освіти! Святом людей, які обрали сенсом свого життя педагогічний фах і залишаються вірними покликанню вчителя все життя. Бажають, щоб доброта Ваших сердець ніколи не вичерпувалась, а радість від успіхів учнів щодня тільки множилась. Нехай завжди Вас зігріває пошана ваших вихованців та їхніх батьків. Творчого натхнення, міцного здоров’я, добра і злагоди і нехай Вам вдаються найсміливіші задуми.
21 вер. 2022

Флешмоб до Дня миру

З метою привернення уваги учнів до питань збереження миру та привернення уваги світу до трагічних подій в Україні 21 вересня в КЗ "Великокрушлинецька гімназія"відбувся флешмоб миру "Ми маємо вільні крила, бо ми з України, ми разом - сила!"
16 черв. 2022

Звіт директора КЗ "Великокрушлинецька гімназія"

16 червня 2022р. у КЗ "Великокрушлинецька гімназія" відбувся звіт директора гімназії перед громадськістю