"Козацька держава - наша гордість і слава!"

12 жовт. 2021
З метою розвитку фізичних якостей школярів, виховання моралі, естетичних якостей, почуття патріотизму, сприяння створенню міцного класного колективу в гімназії було проведено виховний захід "Козацька держава - наша гордість і слава!"

Сьогодні великої ваги набуває відродження українського козацтва. Таким чином, Покрова святкуватиметься в нас не тільки як народнорелігійне, а й національне свято.

Традиції нашого народу – справжній скарб, який потрібно оберігати та дбайливо передавати із покоління в покоління. День захисника України та День Українського козацтва – це свято історії, культури, високих моральних цінностей, а також – дружби та об’єднання заради втілення у життя цікавих задумів та ідей.

У Великокрушлинецькій гімназії проходили заходи з нагоди відзначення Дня захисника України, метою яких є виховання української молоді в дусі військових традицій українського народу, формування патріотичної свідомості, формування і розвиток мотивації, спрямованої на підготовку до захисту держави і служби у Збройних Силах України та інших військових формуваннях :

• класними керівниками було проведено інформаційно-просвітницькі години: «Козацька слава не вмре, не поляже…» у 5-Г класі, «Тепло долонь і сердець – захисникам України» у 6 класі, « Вони – солдати, що кладуть життя заради нас і мирного світання» у 7  класі, « День захисника України: сучасне свято з історичними витоками» у 9  класі.
  • для учнів 5-9 класів  відбулася конкурсно -розважальна програма національно-патріотичного спрямування «Козацька держава - нгаша гордівсь і слава!"
  • учні школи взяли активну участь в акціях «Янгол-охоронець», збору солодощів для солдатів, які захищають Схід України
  • організовано перегляди фільмів: « Сила нескорених» у 6 класі, « Захисникам присвячується» у 9-В класі, « Воїн-захисник – це почесно!» у 7 класі.