Тиждень сімейних цінностей

18 трав. 2023
Родина для кожного з нас – найцінніший скарб. Саме в сім’ї відбувається виховання дитини. Від батьків діти пізнають перші життєві істини, наслідують зразки поведінки, вчаться оцінювати різні події, набувають досвіду стосунків з іншими людьми. Метою заходу було розкриття важливості родини у житті кожної людини, адже вона зігріває нас маминою піснею, батьковим напуттям, бабусиними казками. У нашій школі проходив “Тиждень сімейних цінностей” присвячений Міжнародному дню сім’ї що відзначається 15 травня.

З учнями 2 класу було проведено інтерактивну  гру «Сімейні цінності»( класний керівник Мацюк Тетяна Яківна). Швидка Наталя Дмитрівна  провела  урок на тему: “Без сім’ї немає щастя на землі”(3- 4кл). Вернісаж  малюнків «Яка вона щаслива сім’я» та фотоколаж «Моя сім’я, моя фортеця» (1клас Юрченко Наталя Анатолівна).Було переглянуто відео – презентацію “Без сім’ї немає щастя на землі”.(5кл.  Голівська  Олена Василівна). Учні 6 класу грали в гру “Ми творимо”(Білаш Тетяна Василівна).. Учні висловлювали свої думки та відповідали на  питання. Також діти розповідали про свої основні цінності в родині. Школярі зрозуміли, що міцна родина – це міцна держава. «Яке дерево такі і віти, який батько такі і діти» - дослідження свого родоводу – 6 клас (Сорока Антоніна Іванівна).

Учні 8 класу переглянули документальний фільм "Все до серденька матері горнеться..." та обговорили його зміст (Цвігун Наталя Анатолівна)

Без сім'ї немає щастя на землі