Звіт директора Комунального закладу "Великокрушлинецька гімназія Вінницького району Вінницької області" за 2022-2023н.р.

14 черв. 2023
14 червня 2023р. відбувся звіт директора Комунального закладу "Великокрушлинецька гімназія Вінницького району Вінницької області" за 2022-2023н.р. Директор закладу звітувала про свою діяльність перед педагогічним колективом та громадськістю щодо підвищення рівня організації навчально-виховного процесу у навчальному закладі та ужиті заходи щодо зміцнення та модернізації матеріальної інфраструктури школи, залучення додаткових джерел фінансування та їх використання, ужиті заходи щодо забезпечення закладу кваліфікованими педагогічними кадрами, залучення педагогічної та батьківської громадськості, співпрацю з громадськими організаціями. Оцінили діяльності керівника школи як задовільну, шляхом таємного голосування.

Звітування директора закладу Світлани ГРОМОВОЇ перед педагогічним колективом та громадськістю про свою діяльність за 2022-2023 н.р. по основних напрямках:

-Про мережу класів та контингент учнів закладу освіти.

-Про роботу з педагогічними кадрами на протязі навчального року..

-Про реалізацію освітньої програми та  навчального плану за 2022/2023 навчальний рік.

-Про результати навчальних досягнень учнів за 2022-2023 навчальний рік.

-Про проведення методичної роботи в закладі освіти.

-Про роботу з обдарованими та здібними учнями.

-Про навчально-методичне забезпечення навчальних кабінетів.

- Про заходи щодо попередження та профілактики булінгу в учнівському  середовищі

-Аналіз виховної роботи.

-Охорона праці та безпека життєдіяльності учасників навчально-виховного процесу.

-Управлінська та організаційна діяльність.

-Фінансово-господарська діяльність

- Про пріоритетні напрямки роботи закладу освіти в 2023/2024   навчальному році.

- Основні завдання закладу освіти на  2023/2024 навчальний рік.