Тиждень протипожежної безпеки

12 жовт. 2023
З 02.10.2023 по 06.10.2023 в нашому закладі проходив Тижневик протипожежних заходів Завданням цього тижня було поглибити поінформованість та знання учнів про пожежну безпеку та енергозбереження, навичок обережного поводження з вогнем, правильної поведінки під час пожежі, виховання у дітей розуміння важких наслідків з причин порушення Правил пожежної безпеки.

Протягом тижня класні керівники 1 - 9 класів провели тематичні класні години. Бібліотекар Цвігун Н.А. організувала тематичну виставку літератури «Обережно, вогонь!». Було організовано показ мультиплікаційних фільмів «Фокс і Трот поспішають на допомогу. Пожежа - серія 4», «Пожежа» та документальний фільм «Пожежники» та «101 – служба порятунку» для учнів 5 -9 класів. Медична сестра Мартинюк Р.М. та сімейний лікар Маламура О.Ю. провели практичне заняття з учнями «Надання домедичної допомоги потерпілим від пожежі», під час о діти могли наочно побачити, як надавати першу допомогу потерпілим від пожежі.. Для засвоєння правил пожежної безпеки  для учнів  1-4  класів  учні 5 класу підготували виступ агітбригади "Юних пожежників" "Знай правила протипожежної безпеки" Учні у казковій формі змогли донести до дітей, як уникнути нещасних випадків. А також, як правильно телефонувати за номером 101.  З учнями 7 та 9 класів було проведено цікаву конкурс-гру  "Найкращий знавець правил пожежної безпеки". Молодші школярі під час тематичного тижня познайомилися з пожежними куточками в школі і розглянули засоби пожежогасіння, з інструкцією до їх використання. Учні переглянули тематичне відео «Правила пожежної безпеки для дітей», з подальшою бесідою на тему: «Пожежна безпека. Причини виникнення пожеж». З метою підвищення пізнавальної активності з теми протипожежної безпеки на протязі тижня учні грали інтерактивні ігри : «Я -пожежний рятівник», «Про пожежу я все знаю і загадку відгадаю», «Хто хоче стати пожежником», «Небезпечний сірничок», «Знаки пожежної безпеки». Для закріплення знань дітей про пожежну безпеку, про правила поведінки в екстремальних ситуаціях, поглиблення уявлення вихованців про професії пожежника, про предмети, що відносяться до ліквідації пожежі та їх класифікації, про спеціальний транспорт і засоби гасіння пожежі на завершення тижня здобувачі світи виготовили лепбук «Пожежна безпека». Проведена робота була змістовною, корисною, цікавою. Учні показали достатній рівень знань з цивільного захисту та пожежної безпеки.