27 вер. 2023
Прекрасної осені в кожну школу приходить учительське свято. Це час, коли шелестить падолист і снує у полі мереживо бабиного літа, перед вікнами будинків пломеніють чорнобривці, жоржини та айстри, немов дарують весь жар своєї любові нашим вчителям.

Початок жовтня дарує нам одне з найулюбленіших професійних свят України – День Вчителя. Це свято мудрості, енергії та наснаги, свято людей, від яких залежить майбутнє цілої нації.

Святкування Дня Вчителя в гімназії відбулося 27 вересня.. З самого ранку наші вчителі почали приймати привітання від своїх учнів.

Також, в цей день вчителі гімназії могли дозволити собі хоч трохи відпочити, адже в них була достойна заміна в особах учнів 9 класу (кл.керівник Цвігун Н.А.), які спробували себе в ролі викладачів різноманітних навчальних предметів.
Окрасою Дня Вчителя став квест для вчителів "Супервчитель" , організований цьогорічними випускниками. Вчителі змогли себе відчути в ролі учнів. Виконували різноманітні завдання, розгадували ребуси, загадки.