2 жовт. 2022
Дорогі учтителі КЗ "Великокрушлинецька гімназія", ваші вдячні учні щиро вітають Вас з професійним святом – Днем працівника освіти! Святом людей, які обрали сенсом свого життя педагогічний фах і залишаються вірними покликанню вчителя все життя. Бажають, щоб доброта Ваших сердець ніколи не вичерпувалась, а радість від успіхів учнів щодня тільки множилась. Нехай завжди Вас зігріває пошана ваших вихованців та їхніх батьків. Творчого натхнення, міцного здоров’я, добра і злагоди і нехай Вам вдаються найсміливіші задуми.

Дорогі учтителі КЗ "Великокрушлинецька гімназія", ваші вдячні учні  щиро вітають Вас  з професійним святом – Днем працівника освіти! Святом людей, які обрали сенсом свого життя педагогічний фах і залишаються вірними покликанню вчителя все життя. Бажають, щоб доброта Ваших сердець ніколи не вичерпувалась, а радість від успіхів учнів щодня тільки множилась. Нехай завжди Вас зігріває пошана ваших вихованців та їхніх батьків. Творчого натхнення, міцного здоров’я, добра і злагоди і нехай Вам вдаються найсміливіші задуми.

Дивитись відео тут