Флешмоб до Дня миру

21 вер. 2022
З метою привернення уваги учнів до питань збереження миру та привернення уваги світу до трагічних подій в Україні 21 вересня в КЗ "Великокрушлинецька гімназія"відбувся флешмоб миру "Ми маємо вільні крила, бо ми з України, ми разом - сила!"

Міжнародний день миру відзначають в усьому світі за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН як день всесвітньої відмови від насильства та вогню. Привернути увагу до проблем миру на землі- ось мета цього свята.
Сьогодні, коли в нашій країні лунають постріли та проливається кров, міжнародний день є особливим святом.
Під час флешмобу діти закликали: "Благаємо світ: Закрийте над Україною небо!
Мир українським дітям- більше нічого не треба!"
За допомогою патріотичного флешмобу діти ще раз підкреслили своє прагнення до єдності та миру в Україні.
Щира подяка батькам учнів за підготовку проведення флешмобу.

Дивитись відео тут