Декадник толерантності

16 лист. 2022
У період з 07.11.2022 р. по 16.11.2022 з учнями 2 класу проведений декадник толерантності. З метою просвітницької роботи серед учасників навчально-виховного процесу в перший день декадника для учнів проведене розвивальне заняття «Знайомимося з поняттям толерантність». Під час цього заняття учні ознайомилися з поняттями «толерантність», «толерантна особистість»; значенням толерантності в житті людей, аналізували життєві ситуації, засвоїли навички толерантної поведінки; навчилися оволодівати мистецтвом спілкування та навичками взаємодопомоги; розвивали вміння спілкуватися, вміння слухати і бути почутим, сприймати і розуміти один одного, а також почуття іншої людини.

У період з 07.11.2022 р. по 16.11.2022 з учнями 2 класу  проведений декадник толерантності. З метою просвітницької роботи серед  учасників навчально-виховного процесу в перший день декадника для учнів проведене розвивальне заняття «Знайомимося з поняттям толерантність». Під час цього заняття учні  ознайомилися з поняттями «толерантність», «толерантна особистість»; значенням толерантності в житті людей, аналізували життєві ситуації, засвоїли навички толерантної поведінки; навчилися оволодівати мистецтвом спілкування та навичками взаємодопомоги; розвивали вміння спілкуватися, вміння слухати і бути почутим, сприймати і розуміти один одного, а також почуття іншої людини.

Під час декадника для учнів було оголошено про акцію «Тиждень добрих справ». Діти щоденно робили якусь добру справу і надсилали фотозвіт. Цей вид роботи надав змогу здобувачам освіти розвивати в собі якості толерантної особистості, здатність до емпатії, співпереживання і співчуття; виховувати у дітей чуйність, взаємоповагу, людяність, терпимість, скромність, доброзичливість,  великодушність.

Для учнів проведений арт- тренінг «Якого кольору толерантність» та конкурс на кращий рецепт толерантності. Під час цих видів роботи діти могли проявити себе як творчі особистості.

10 листопада 2022 року з учнями 2 класу проведений День інтеркультурності. В цей день із здобувачами освіти проведене заняття «Дружба єднає». Під час якого діти ознайомилися з дружніми країнами України, їх прапорами, гербами, звичаями. На мовах цих країн діти написали фразу «Дружба єднає» і намалювали те, що їм найбільше сподобалося в цих країнах. Завдяки цьому заняттю в учнів виховувалося почуття поваги один до одного, до звичаїв, традицій, культури різних народів, комунікативна культура спілкування та взаєморозуміння. Також продовжили формування толерантного ставлення однокласників між собою.

Для батьків здобувачів освіти була розроблена «Пам’ятка толерантності».