Благодійний освітній проект FlowersSchool

11 груд. 2022
Благодійний освітній проєкт Flowers4school за ініціативи асоціації квіткових виробників Нідерландів та України, який спрямований на озеленення українських шкіл.КЗ «Великокрушлинецька гімназія » стала учасником проєкту Flowers4school та отримала колекцію з 500 цибулин тюльпанів, нарцисів, гіацинтів, крокусів, а також всі необхідні рекомендації для висадки рослин. І хоча погодні умови були не надто сприятливими, нам все ж таки вдалося реалізувати даний проєкт. Діти висадили квіти на шкільній клумбі, яку допомогли створити працівники школи, учителі та місцевий фермер Юрченко Іван Олексійович. Упевнені, що ніщо не померзне, бо висаджували квіти з любов’ю, надією та вірою.

Нині  в Україні триває благодійний освітній проєкт Flowers4school  за ініціативи  асоціації квіткових виробників Нідерландів та України, який спрямований на озеленення українських шкіл.

КЗ «Великокрушлинецька гімназія »  стала учасником проєкту Flowers4school   та отримала колекцію з  500  цибулин тюльпанів, нарцисів, гіацинтів, крокусів, а також всі необхідні рекомендації  для висадки рослин.

І хоча погодні умови були не надто сприятливими, нам все ж таки вдалося реалізувати даний проєкт.  Діти  висадили квіти на шкільній клумбі, яку допомогли створити працівники школи, учителі та місцевий фермер Юрченко Іван Олексійович. Упевнені, що ніщо не померзне, бо висаджували квіти з любов’ю, надією та вірою.

Навесні з нетерпінням будемо чекати первоцвітів. Через квіткову красу будемо плекати європейські цінності в Україні. Щиро дякуємо організаторам за надану можливість долучитися до акції,  за те, що вірять в нашу Перемогу і  допомагають зробити її квітучою. З вірою до Перемоги!