Дистанційна виховна година "Памятаємо, шануємо, бережемо"

22 квіт. 2021
Про важливі речі хотілося б спілкуватися вживу, дивитися в очі одне одному, чути голоси та бачити емоції. Але в умовах дистанційного навчання, сподіваючись на силу відеоматеріалів , хотілося б донести до учнів гіркоту трагедії, що сталася 35 років тому назад у Чорнобилі та ставлячи запитання про висновки, які маємо зробити з тих жахливих подій, спонукати дітей замислитися про відповідальність, про наслідки необережного та подекуди злочинного ставлення до природи, довкілля, у майбутньому.

22 ківтня 2021н.р для учнів 8-9 класів було проведено дистанційну виховну годину "Памятаємо, бережемо, шануємо"
Про важливі речі хотілося б спілкуватися вживу, дивитися в очі одне одному, чути голоси та бачити емоції. Але в умовах дистанційного навчання, сподіваючись на силу відеоматеріалів , хтілося б донести до учнів гіркоту трагедії, що сталася 35 років тому назад у Чорнобилі та ставлячи запитання про висновки, які маємо зробити з тих жахливих подій, спонукати дітей замислитися про відповідальність, про наслідки необережного та подекуди злочинного ставлення до природи, довкілля, у майбутньому
ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕОМАТЕРІАЛ ПРО ТРАГЕДІЮ «ЧОРНОБИЛЬ».,https://www.youtube.com/watch?

22 квітня учням 2-4 класів було дистанційно проведена година спілкування до Міжнародного дня пам’яті Чорнобильської трагедії. Діти мали змогу переглянути електрону презентацію «Дзвони Чорнобиля»  з інформацією про події тих часів, відеофільм «Чорнобиль» та «Чорнобиль- 30 років потому». Звичайно, не обійшлось і без мультиплікаційних персонажів, які розказали, що від кожного з нас залежить бережне ставлення до природи, довкілля. Школярики влаштували он-лайн виставку малюнків «Збережімо природу».
v=55ueObCiq-w