День безпечного Інтенрнету

9 лют. 2021
«Безпечний Інтернет та соціальні мережі» під такою назвою з було проведено виховні заходи в КЗ "Великокрушлинецька гімназія" до Дня безпечного Інтернету, з метою розширити й поглибити знання про безпечний Інтернет та соціальні мережі, сприяти обізнаності учнів про небезпеки, які існують в Інтернеті та соціальних мережах і про шляхи їх подолання, мотивувати поширювати цю інформацію у своєму середовищі, розвивати уважність, спостережливість, мовленнєві навики, пам’ять, виховувати любов до родини, навколишнього світу, етичне спілкування між товаришами, дорослими, молодшими друзями.

День Безпечного Інтернету

День безпечного Інтернету відзначають щороку в другий день другого тижня другого місяця. Це міжнародне свято запровадили у 2004 році мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій, особливо, дітьми й молоддю.

Мільйони людей об’єднуються, щоб надихнутися для позитивних змін онлайн, підвищити освіченість з питань безпеки онлайн та взяти участь у заходах, що проходять у всьому світі.
     День безпечного Інтернету націлений на створення безпечного та найкращого Інтернету, де кожний та кожна можуть використовувати технології відповідально, у дусі поваги, критично та творчо.

З 9   лютого 2021 року  в КЗ "Великокрушлинецька гімназія" були проведені заходи до Дня безпечного Інтернету під гаслом «Безпечний Інтернет та соціальні мережі».

Мета проведення Дня  Безпечного Інтернету - залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету  для  всіх, зокрема, наймолодших користувачів. Більш того, це запрошення для всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення найкращого цифрового досвіду.

У гімназії  в цей день було проведено цілий ряд заходів для учнів із метою поглиблення їх знань про безпечний Інтернет.

Виховна година в 9 класі "Безпечний Інтернет і соціальні мережі"

"Безпечний Інтернет "урок-гра для учнів 5-6 класу