Виховна година в 9класі "Не згасити памяті вогонь..."

7 трав. 2021
«Тільки той, хто пям’ятає минуле, вартий майбутнього”. Такими словами розпочалась виховна година "Не згасити памяті вогонь.." Під час виховної години учні поглибили знання про героїчне минуле нашого народу, виховували почуття патріотизму, мужності, любові до Батьківщини, вшанували хвилиною мовчання пям’ять загиблих у Другій світовій війні.

«Тільки той, хто пям’ятає минуле, вартий майбутнього”. Такими словами розпочалась  виховна година для учнів 9 класу "Не згасити памяті вогонь...". Під час виховної години учні поглибили знання про героїчне минуле нашого народу, виховували почуття патріотизму, мужності, любові до Батьківщини, вшанували хвилиною мовчання пям’ять загиблих у Другій світовій війні.