Всесвітній день спонтанного прояву доброти

17 лют. 2023
17 лютого у світі відзначається Всесвітній день спонтанного прояву доброти. Учні школи теж в цей день говорили про чесноту, без якої світ став би жорстоким – добро, доброту, добрі вчинки, милосердя. Діти пояснювали, щоб добро могло поселитися у серцях, його потрібно туди впустити. В. Сухомлинський писав: «Інженером можна стати за п’ять років, учитися ж на людину треба все життя» - і закликав: «Виховай у собі людську душу!» Наша школа – маленька сім’я. Хочеться, щоб у нашій сім’ї завжди панували добро, взаємоповага, не було сварок, лихослів’я, щоб наша школа завжди була територією Добра.

Переглянути відео можна тут