Інформаційний марафон «Дбаємо про фізичне здоров’я та психологічний імунітет»

10 лют. 2023
В рамках інформаційного марафону «Дбаємо про фізичне здоров’я та психологічний імунітет» з учнями 2 класу проведено тематичне заняття з використанням інтерактивних ігор.

В рамках інформаційного марафону «Дбаємо про фізичне здоров’я та психологічний імунітет» з учнями школи  проведено тематичне заняття з використанням інтерактивних ігор.

Так в заняття були включені:

• Практичний тренінг, що містив в собі техніки подолання тривоги та стресу, а саме:вправи «Ритмічне дихання», «Настрій», «Рахунок». Ознайомившись і виконавши ці вправи діти навчилися регулювати свій психо-емоційний стан та настрій.
  • Творче завдання «Випадкове коло. Пантоміма». Під час цієї інтерактивної гри діти крутили колесо і відповідно до випавшого їм сектора і завдання на ньому показували як саме вони піклуються про своє здоров’я.
  • Інтерактивна гра «Випадкові карти», під час якої діти витягували картку, на якій була зображена небезпечна ситуація. Таким чином учні пригадали  правила безпеки життєдіяльності та , оскільки в країні триває воєнний стан, велика увага була приділена саме мінній небезпеці та безпеці в умовах війни.
  • Інтерактивні ігри «Що корисно для здоров’я» , «Впізнай емоцію», під час яких учні закріпили свої знання про фізичне та психологічне здоров’я.
  • Рефлексія «Ми за здоровий спосіб життя». З метою популяризації спорту, активного дозвілля та інших способів зміцнення здоров’я було знято та продемонстровано на занятті  відео, за участі здобувачів освіти та їх   батьків,  під час того, як вони грають рухливі ігри, займаються спортом та просто активно проводять своє дозвілля. Цей вид роботи ще більше посилив зацікавленість дітей піклуватися про своє здоров’я, займатися спортом. Також діти могли поспостерігати та взяти собі на майбутнє різні види активностей своїх однокласників та їх батьків. Таким чином була проведена і інформаційна робота серед батьків на задану тему.

Посилання для перегляду відеотут