Тиха акція "Ангели пам'яті"

20 лют. 2023
20 лютого по всій Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні – знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України. У КЗ «Великокрушлинецька гімназія» також відбулися заходи щодо вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні. Учні 3-4 класів з своїм класним керівником дивилися фільм присвячений «Революції Гідності». Класними керівниками 5-8 класів було проведено: виховну годину «Герої не вмирають!» (5клас), годину пам’яті «Пам’ятай: ти нащадок Героїв!»(6 клас), тематичний урок історії «Небесна Сотня – перші герої російсько-української війни» (8клас), присвячені подвигу Героїв Небесної Сотні, а також щорічну тиху акцію «Ангели пам’яті». 20 лютого 2023року о 12 годині учні долучились до проведенння Тихої акції «Ангели Пам’яті» із вшанування Героїв Небесної Сотні та розмістили ангелів на дереві, що росте на шкільному подвір’ї. Хоча дощі, сніги, вітри розмивають ангелів, і вони зникають з дерев, але лишаються у нашій пам’яті.

У КЗ «Великокрушлинецька гімназія»  також відбулися заходи щодо вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні. Учні 3-4 класів з своїм класним керівником дивилися фільм присвячений «Революції Гідності».  Класними керівниками 5-8 класів  було проведено: виховну годину «Герої не вмирають!» (5клас), годину пам’яті «Пам’ятай: ти нащадок Героїв!»(6 клас), тематичний урок історії «Небесна Сотня – перші герої російсько-української війни» (8клас), присвячені подвигу Героїв Небесної Сотні, а також щорічну тиху акцію «Ангели пам’яті».

20 лютого 2023року  о 12 годині  учні нашого закладу долучились до проведенння  Тихої акції «Ангели Пам’яті» із вшанування Героїв Небесної Сотні  та розмістили ангелів на дереві, що росте на шкільному подвір’ї.  Хоча дощі, сніги, вітри розмивають ангелів, і вони зникають з дерев, але лишаються у нашій пам’яті.