Свято Першого Дзвоника

1 вер. 2020
1 вересня, переспівами першого дзвоника, барвами осінніх квітів, усмішками вчителів, святковою атмосферою, та свіжістю оновлених класів зустрічав своїх першокласників Великокрушлинецький НВК.

1 вересня, переспівами першого дзвоника, барвами осінніх квітів,  усмішками вчителів, святковою атмосферою, та свіжістю оновлених класів зустрічав своїх першокласників  Великокрушлинецький НВК.

Зважаючи на карантинні заходи, цьогоріч шкільна лінійка відбувалась для учнів 1-го і 9-го класів. А для учнів кожного класу були проведені пізнавальні, яскраві, емоційно-насичені заходи.

Під час святкової лінійки з привітальним словом до присутніх звернулась директор школи С.В.Громова, яка побажала усім вдалого нового навчального року  та терпіння і наснаги в досягненні нових звершень..

Першокласники отримали подарунки від фонду Сергія Тігібка,  Михайлівське СТОВ.