Новоріче свято

21 груд. 2020

До свята Нового року та Різдва Христового у закладі були проведені свята, розваги, майстер – класи, акції спрямовані на створення новорічного настрою та для привітання дітей з прийдешніми святами. Усі діти мали можливість прийняти участь у святі із залученням Діда Мороза та Снігурочки. На майстер – класі «Новорічна красуня» учні виготовляли ялинкові прикраси. А під час акції «З любов’ю до дітей», учнями були виготовленні подарунки для дітей, які не мають можливостей взяти участь у святкових програмах за станом здоров’я чи з інших причин.