Схема самоврядування

Структура учнівського самоврядування

Учнівське самоврядування в  КЗ «Великокрушлинецька гімназія» має двоступеневу структуру – учнівський комітет (загальношкільний рівень) і старостат (на рівні класів). Вищим органом учнівського самоврядування школи є учнівська та вчительська конференція, яка скликається один раз в рік  на початку навчального року. Керівні функції учнівського комітету виконує засідання учкому, яке скликається щомісяця.

Структура учнівського самоврядування  включає в себе учнівський комітет «Учком», якому підпорядковано 4  комісій: «Навчальна», «Дисципліни і порядку», «Господарсько-санітарна»,  «Культурно-масова»,

Рішенням учнівської та вчительської конференції від 18.09.2016 року лідером учкому одностайно було обрано Цвігуна Олександра Миколдайовича, ученя 9 класу та за кожною комісією закріплено педагога-консультанта:

1.     Навчальною — заступник директора з навчальної роботи Палазюк Н.В.

2.     Дисципліни та порядку — учителя правознавства Голівську О.В

3.     Господарчу  —   учителя зарубіжної літератури Сорока Т.Ю.

4.    Культурно-масовою —педагога організатора Сороку А.І.

З метою повсякденного практичного управління врядуванням проводяться щотижневі оперативні наради з різних напрямків діяль­ності. Тривалість «оперативки» — 5—10 хвилин щопонеділка. У той же день учні, які брали участь в «оперативці», інформують класного керівника та актив класу, про що йшлося на нараді.