Новорічне свято "Новорічні пригоди Червоної Шапочки"

29 груд. 2017
З Новим Роком Вас вітаєм Щастя, радості бажаєм, Довгих літ і днів ясних, Щоб лунав яскравий сміх.

Новий рік – одне з найдавніших і найпопулярніших календарних свят. Це, мабуть, єдина подія, яку протягом століть щорічно відзначають у всіх країнах і на всіх континентах, яку знають, люблять і яку з нетерпінням чекають люди, різні у своїх етно-національних традиціях і релігійних переконаннях. особливо це свято чекають дітлахи.

Цього року в нашій школі свято пройшло надзвичайно цікаво. Учні старших класів підготували цікаву казку "Новорічні пригоди Червоної Шапочки." Свято розпочали веселі Скоморохи. Кімора, Лісовик, баба Яга, Червона Шапочка, Медвідь, Маша, Вовк , кіт Базіліо та лисиця Аліса грали , як справжні актори. Яскраві костюми перетворили їх в справжніх казкових героїв. Учні молодших класів активно приймали участь в конкурсах, іграх, водили хороводи до яких їх запршували казкові герої. Всі учні на завершення свята отримали новорічні подарунки від Діда Мороза та Снігуроньки.