День рідної мови

21 лют. 2024
21 ЛЮТОГО – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ! ЦЕ ВІДНОСНО МОЛОДЕ СВЯТО, АЛЕ КОЖЕН ВІДЗНАЧАЄ ЙОГО ІЗ ТРЕПЕТОМ, АДЖЕ, РІДНА МОВА Є ВАЖЛИВИМ ЕЛЕМЕНТОМ КУЛЬТУРНОЇ ТА НАЦІОНАЛЬНОЇ СВІДОМОСТІ ЛЮДИНИ. ВОНА НЕ ПРОСТО ЗАСІБ СПІЛКУВАННЯ, А ІСТОРІЯ НАРОДУ, ЙОГО СВІТОГЛЯД. ТОМУ, В ЦЕЙ ДЕНЬ ЗДОБУВАЧІ ОСВІТИ 3-8-Х КЛАСІВ ПРОВЕЛИ ЗАХІД “МОВО РІДНА, КАЛИНОВА”

Мовний квест розпочинається урочисто. Учителька  української мови Цвігун Н.Б. привітала  учнів і назвала команди та їхніх учасників. Кожна команда презентувала себе: виголошувала назву та гасло, демонструвала емблему.  В квесті приймали участь три команди : «Мовознавці», «Ластівки», «Антисуржик». Після чого капітани команд  одержали карти з маршрутними позначками й листки-путівники. Педагоги —керівники станцій отримали: конверти із завданнями

Діти подорожували по станціях, дізнавалися нове про Слово, демонстрували свої мовні знання, розгадували кросворди, вчили скоромовки про мову, ділилися враженнями  на кожній станції отримували поради від педагогів про значення рідної мови  та одержували ключі.