День Єднання

16 лют. 2024
16 лютого 2023 Україна вдруге відзначає День єднання. Українці вітали один одного з Днем єднання і приєднуються до святкування різними способами. Тож учні нашої гімназії доєдналися до заходів: сьогодні 16 лютого, діти одягали вишиванки, прикрашали одяг символічними жовто-блакитними стрічками, хто приєднувався до уроків з маленькими прапорцями у руках або з встановленим на фоні прапором - головне, що ми знову об'єдналися у спільному прагненні проявити свою громадянську позицію та любов до України.

Для учнів 1-6 класів було проведено виховний захід  «В єдності наша сила!».  Під час заходу вихованці поглибили знання про Батьківщину — Україну, її символи – Герб, Прапор, Гімн, столицю – місто Київ; пригадали народні символи України – калину, віночок, вишиванку;  ознайомилися з поняттями «єдина», «незалежна»; виховувалась любов до родини, рідного міста, повага до захисників країни; грали в українські народні ігри.

.