Фестиваль імені Героя України Максима Шимка

15 лют. 2024
15 лютого, у Вінницькому міському палаці дітей та юнацтва відбувся патріотичний фестиваль імені Героя України Максима Шимка. Мета фестивалю – формувати почуття шанобливого ставлення до України та подвигу Героїв Небесної Сотні, популяризувати українське мистецтво, розвивати творчо обдаровану молодь.

У Вінницькому міському палаці дітей та юнацтва 15 лютого відбувся патріотичний фестиваль імені Героя України Максима Шимка. Організацію заходу вже шостий рік поспіль бере на себе департамент освіти Вінницької міської ради разом із Палацом дітей та юнацтва. Мета цього фестивалю – спонукати до почуття поваги до України та подвигу Героїв Небесної Сотні, просувати українське мистецтво та розвивати творчо обдаровану молодь

.Під час фестивалю діяли:

• благодійний ярмарок «Із дитячих пригорщ» із продажу домашніх смаколиків;

• марафон майстеркласів «Волонтерський десант» із виготовлення оберегів для захисників і захисниць та плетіння маскувальної сітки;

• пошта для захисників і захисниць із листівками-подяками;

• художня майстерня «Галерея українського спротиву: від Євромайдану до сьогодення».

Учні нашої гімназії також долучилися до фестивалю. Учениця 5 класу Поліщук Уляна та учениця 9 класу Юрченко Катерина  працювали у майстерні "Галерея українського супротиву: від Євромайдану до сьогодення", вони малювали картину на якій зобразили події 14 липня 2022 року, коли на нашу рідну Вінницю були випущені ракети, які забрали багато мирних життів. Учениця 6 класу Ветц Ілона приймала участь у майстеркласі "Волонтерський десант", виготовила оберіг для захисників та захисниць. Також учні долучились до благодійної ярмарки "Із дитячих долонь"