День збройних сил України

6 груд. 2023
6 грудня - День Збройних сил України. Це свято для тих, хто мужньо і достойно захищає нашу Батьківщину, тих, хто боронить наш з вами мир та спокій. В цей день щиро вітаємо військовослужбовців, воїнів-героїв з Днем Збройних сил України та бажаємо Вам усім незламної волі в подоланні труднощів військового буття, надійного родинного тилу, богатирського здоров'я та звершення ваших мрій і побажань. Дякуємо Вам за те, що наближаєте Перемогу!

Дня Збройних сил України у закладі було  проведено флешмоб подяки Збройним Силам України, участь у якому взяли учні 5-6 класівФлешмоб мав на меті насамперед підтримати моральний дух українських оборонців, а також сформувати у дітей та учнівської молоді почуття гордості за Збройні Сили України.