Великокрушлинецька ЗОШ І-ІІ ст.

Ми раді вітати Вас на нашому сайті!

День рідної мови
21 ЛЮТОГО – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ! ЦЕ ВІДНОСНО МОЛОДЕ СВЯТО, АЛЕ КОЖЕН ВІДЗНАЧАЄ ЙОГО ІЗ ТРЕПЕТОМ, АДЖЕ, РІДНА МОВА Є ВАЖЛИВИМ ЕЛЕМЕНТОМ КУЛЬТУРНОЇ ТА НАЦІОНАЛЬНОЇ СВІДОМОСТІ ЛЮДИНИ. ВОНА НЕ ПРОСТО ЗАСІБ СПІЛКУВАННЯ, А ІСТОРІЯ НАРОДУ, ЙОГО СВІТОГЛЯД. ТОМУ, В ЦЕЙ ДЕНЬ ЗДОБУВАЧІ ОСВІТИ 3-8-Х КЛАСІВ ПРОВЕЛИ ЗАХІД “МОВО РІДНА, КАЛИНОВА”
День вшанування Героїв Небесної Сотні
Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. Серед Небесної Сотні були як зовсім юні, так і вже сиві люди з усіх куточків України - від сходу до заходу, від півдня до півночі. Небесна Сотня об’єднала в собі народ усієї Соборної України.
День Єднання
16 лютого 2023 Україна вдруге відзначає День єднання. Українці вітали один одного з Днем єднання і приєднуються до святкування різними способами. Тож учні нашої гімназії доєдналися до заходів: сьогодні 16 лютого, діти одягали вишиванки, прикрашали одяг символічними жовто-блакитними стрічками, хто приєднувався до уроків з маленькими прапорцями у руках або з встановленим на фоні прапором - головне, що ми знову об'єдналися у спільному прагненні проявити свою громадянську позицію та любов до України.