Педагогічна рада

13 лют. 2018
13 лютого 2018 року відбулося засідання педагогічної ради на тему "Вибір та замовлення підручників для учнів 5 класу"

засідання педагогічної ради НВК (позачергово)

КЗ «Великокрушлинецький НВК: ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ»

13.02.2018 р.                                                                                     с.В.Крушлинці

Голова: Громова С.В.

Секретар: Конопліцька Т.В.

Присутні: Білаш Т.В., Голівська О.В., Громова В.В., Кравчук П.О., Мацюк Т.Я., Палазюк Н.В., Сорока А.І., Травінська Г.Л.,  Цвігун Н.Б., Цвігун Н.А., Чор -    на С.І., Юрченко Н.А.

Порядок денний:

1.     Про вибір та замовлення підручників для учнів 5 класу.

1.СЛУХАЛИ:

Громову С.В., директора НВК, яка ознайомила присутніх з інструктивно-методичними рекомендаціями  Міністерства освіти і науки України лист від 06.02.2018 р. № 1/9-79 та листом відділу освіти Вінницької райдержадміністрації «Про вибір і замовлення підручників для 5 класу» від 07.02.2018 р. № 01-16/223 з метою ознайомлення педагогічних працівників з  оригінал-макетами підручників для 5 класу.

З 05. по 11.02.2018 р. вчителі мали змогу ознайомитись з електронними версіями оригінал-макетів доопрацьованих відповідно до чинних навчальних програм підручників для 5 класу на веб-сайті Інституту модернізації змісту освіти.

1.ВИСТУПИЛИ:

1.1. Конопліцька Т.В., вчитель української мови та літератури, яка повідомила, що, ознайомившись з оригінал-макетами підручників з української мови та літератури, зробила такий вибір: «Українська мова. 5 клас» (авт. Заболотний О.В., Заболотний В.В.), «Українська література. 5 клас» (авт. Авраменко О.М.).

1.2. Громова В.В., вчитель англійської мови та зарубіжної літератури,  яка повідомила, що, ознайомившись з оригінал-макетами підручників з англійської мови та літератури, зробила такий вибір: «Англійська мова (5-й рік навчання). 5 клас» (авт. Карпюк О.Д.), «Зарубіжна література. 5 клас» (авт. Волощук Є.В.).

1.3. Білаш Т.В., вчитель математики, яка повідомила, що, ознайомившись з оригінал-макетами підручників з математики, зробила такий вибір: «Математика. 5 клас» (авт. Істер О.С.).

1.4. Цвігун Н.А., вчитель біології, яка повідомила, що, ознайомившись з оригінал-макетами підручників з природознавства, зробила такий вибір: «Природознавство. 5 клас» (авт. Ярошенко О.Г., Бойко В.М.).

1.5. Палазюк Н.В., вчителя основ здоров’я, яка повідомила, що, ознайомившись з оригінал-макетами підручників з основ здоров’я, зробила такий вибір: «Основи здоров’я. 5 клас» (авт. Бех І.Д., Воронцова Т.В., Пономаренко В.С., Страшко С.В.).

1. ВИРІШИЛИ:

1.1. Затвердити список підручників для учнів 5 класу на 2018-2019 н.р.:

1.     «Українська мова. 5 клас» (авт. Заболотний О.В., Заболотний В.В.).

2.     «Українська література. 5 клас» (авт. Авраменко О.М.).

3.      «Англійська мова (5-й рік навчання). 5 клас» (авт. Карпюк О.Д.).

4.     «Зарубіжна література. 5 клас» (авт. Волощук Є.В.).

5.     «Математика. 5 клас» (авт. Істер О.С.).

6.     «Природознавство. 5 клас» (авт. Ярошенко О.Г., Бойко В.М.).

7.     «Основи здоров’я. 5 клас» (авт. Бех І.Д., Воронцова Т.В., Пономаренко В.С., Страшко С.В.).

Члени педагогічного колективу, які здійснили безпосередній вибір проектів підручників:

_________               Т.В.Білаш

_________               В.В.Громова

_________              Т.В Конопліцька

_________               Н.В.Палазюк

_________               Н.А.Цвігун

Голова педради                                                                                С.В.Громова

Секретар педради                                                                            Т.В.Конопліцька